• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Her Günün Sonunda 10 Film Ekleniyor!

  Bizi Takip Etmeye Devam Edin..

  Türkçe Dublaj Film izle

  • Fragman
  • Turkce Dublaj
  Justice League Dark Apokolips War izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı: 7.9
  • Yapım yılı: 2020
  • İzlenme: 31 Kişi
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 90
  • Diğer adı: Justice League Dark: Apokolips War
  • Tarih:

  Justice League Dark Apokolips War izle

  Galaksiler arası zalim Darkseid, DC Süper Kahramanlar ile yaptığı savaşta Adalet Birliğini harap ettikten sonra Dünya yok oldu.

  Şimdi geriye kalanlar – Adalet Birliği, Teen Titans, İntihar Timi ve çeşitli diğerleri – gezegeni ve hayatta kalan sakinlerini kurtarmak için yeniden toplanmalı, strateji oluşturmalı ve Darkseid’e karşı savaşmalıdırlar.

  Tiklafilm.com keyifli seyirler diler. Justice League Dark Türkçe izle Adalet Birliği her zaman Dünya’nın ilk ve son savunması olmuştur,

  ancak Darkseid’in yaklaşması ve ardından gelecek savaş korkuları ile her şey değişmek üzeredir! Zaman tükenirken,

  Adalet Birliği tüm üyelerine ve güçlerine daha önce hiç olmadığı gibi ihtiyaç duyacaktır. Ancak yeni üye John Constantine dahil olmak üzere dünyanın en güçlü Süper Kahramanları bile Darkseid’in lejyonlarına karşı bir fark yaratamayabilir. Hayatta kalmanın bir zafer olduğu DC Evreninde en şok edici savaşa tanık olun.

  Following his two failed attempts to invade Earth,[N 1] Darkseid and his armies have conquered countless worlds. To counter his conquest, the Justice League, joined by new members Lex Luthor,

  John Constantine and his lover Zatanna, formulate a plan to confront and kill Darkseid on Apokolips. Unbeknownst to them, Darkseid is spying on them through Cyborg. While the League head to Apokolips, the Teen Titans remain on Earth as a “home-guard”.

  Upon arrival, the League is attacked by “Paradooms”; genetic hybrids of Parademons fused with Doomsday’s DNA. During the attack, several heroes are killed. Darkseid tears Cyborg apart, replacing most of him with Apokoliptian technology,

  Beyin yıkamak Batman bir Mobius Sandalye ile sıvı Kriptonit ile Süpermen enjekte, Flash sonsuza dek gezegene güç bir koşu bandı üzerinde çalıştırmak ve kalan kahramanları cyborg Furies dönüştürür. Konstantin Zatanna’nın ölmesini izlerken tereddütle Dünya’ya kaçar.

  Two years after Darkseid’s successful conquest of Earth, Lex has become a New God representative reporting to Batman on Darkseid’s reapers being sent to mine Earth’s magma while the surviving heroes blame Clark Kent, Superman’s human identity, for their failure.

  İntihar eden bir Raven’ı kurtarmış olan Clark, Londra’daki bir pub’da savaşla parçalanmış bir Konstantin bulur ve Batman’ı beyin yıkamasından kurtarabileceğini umdukları Damian’ı bulmak için bir yer belirleme büyüsü ister.

  Etrigan, Konstantin’in bir League of Shadows karakolunda bulunan Damian’ı bulmak için üçlüye eşlik ediyor.

  Raven onları orada ışınlar ve babası Trigon büyülü hapishanesinden kaçmaya çalışırken onu ciddi şekilde zayıflatır. vaat etmeyeceğine söz veren bir Lazarus Çukuru.

  İsteksiz Damian’ı işe aldıktan sonra Raven, Lois ile buluşmak için onları Stryker Adası’na ışınlar,

  kalan kahramanların Apokolips’e dönmek ve nihayet Darkseid’i öldürmek için bom tüpünü kullanabilmeleri için LexCorp’a sızmayı planlıyor.

  Konstantin telepatik olarak temas eder ve insanlığın orakçıları yok etmelerine yardımcı olmak için kaderlerini kazandığına inanan Bataklık Şeyini ikna eder.

  Amanda Waller’in kanserden ölümünden sonra şimdi Harley Quinn liderliğindeki İntihar Timi, grubun zorla girmesine yardımcı oluyor.

  Oraya giderken, Lex takıma onun köstebek olduğunu ve yanlarında bulunduğunu açıklar.

  Clark, Raven, Konstantin, Etrigan ve Damian Apokolips’e dönerken, Lois, Lex ve Kadro portalı korumak için geride kalırlar. Lex’in ihanetinden şüphelenen Batman, Darkseid’i Oa’yı fethederken, Furies’i Apokolips’e göndermesini isterken bilgilendirir.

  Apokolips’e gelen Clark’ın ekibi Furies tarafından saldırıya uğrar ve Etrigan’ın ölümüyle sonuçlanır. Constantine, Gerçeğin Kementini kullanarak Diana’yı özgür bırakmayı başarır ve ikincisi Furies’i savuşturmak için geride kalır.

  Grup daha sonra Konstantin’i öğrenerek Flash’ı koşu bandından kurtardı ve güncel olaylardan sorumlu Flashpoint [N 4] ‘ü yaratan kişi oldu.

  Ayrıca şu anda Darkseid’in kontrolü altında olan Cyborg’u da buluyorlar. Constantine, Cyborg’da onu ve Furies’i Darkseid’in kontrolünden kurtarmak için bir tekno büyüsü yapar.

  Bunu yaptıktan sonra Batman Darkseid ile geri döner. Darkseid, Batman’e Damian’ı öldürmesini emreder, ancak Batman ailesinin ölümünü hatırlattıktan sonra reddeder.

  Ancak Darkseid, Batman’i öldürmeye çalışırken, Damian içeri girer ve Raven’ı duygusal olarak tetikleyen kendini feda eder, böylece Trigon’un özgürleşmesine izin verir.

  Konstantin kendini ev sahibi olarak sunar, ancak Trigon bunun yerine Clark’ı seçer ve devam eden Konstantin’i öldürür.

  Konstantin kısa bir süre sonra, Konstantin’in Batman’ın yedekleme planının bir parçası olarak orijinal savaştan kaçmasını sağlamak için kendi sihrini kullandığını gösteren Zatanna ile tanıştığı öbür dünyaya götürülür.

  Justice League Dark Apokolips War izle

  LexCorp’a geri döndüğünde, Lois’in ekibi Paradooms tarafından kuşatıldı ve binada kendilerini imha etmelerini istedi.

  Kendini feda etmeden önce Lois, Clark’a veda ederek Trigon’un kontrolünden kurtuldu. Bu arada Zatanna ve Raven, Konstantin ve Damian’ı aynı anda canlandırır.

  Cyborg daha sonra Paradoom’ları Apokolips’e geri getirmek ve gezegeni bir kara deliğe çekmek için bir portal oluşturmayı planlıyor, ancak Darkseid ile savaşmak için bir dikkat dağıtıcıya ihtiyacı var.

  Konstantin, onun ve Raven’ın Trigon’a fiziksel bir form vermek için sihirlerini birleştirmelerini önerir.

  Kahramanlar Dünya’ya dönmeden önce Raven babasına veda eder. Justice League Dark Apokolips Savaşı izle rir. Kahramanlar Dünya’ya dönmeden önce Raven babasına veda eder. film izle

 • Oyuncular Roger Cross, Rosario Dawson, Christopher Gorham
 • Yönetmen Matt Peters
 • Tür Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Justice League Dark Apokolips War izle